Zaufany doradca leasingowy Poznań

CO NIECO O SOBIE

25 LAT PRAKTYKI ZAWODOWEJ UCZYNIŁO MNIE KOMPETENTNYM I WIARYGODNYM EKSPERTEM W SEKTORZE BANKOWYM I LEASINGU CZOŁOWYCH INSTYTUCJI FINANSOWYCH W POLSCE.

Moja aktywność koncentrowała się na kredytach dla małych i średnich przedsiębiorstw a następnie leasingu dla firm z tego segmentu.

Dzięki mobilnemu charakterowi mojej pracy ten obszar działalności jest mi najbliższy.

Z uwagi na ograniczenia jakie nakłada na klienta jeden tylko bank, zdecydowałam się na podjęcie pracy na własny rachunek jako broker kredytu, leasigu i faktoringu.
Obecnie współdziałam ze wszystkimi bankami komercyjnymi i spółdzielczymi oraz 46 firmami leasingowymi, co daje moim klientom bardzo szerokie możliwości wyboru najkorzystniejszej oferty.

Relacje biznesowe z klientami opieram zawsze na czterech filarach: zaufaniu, uczciwości, solidności i terminowości.

Stosuję przejrzyste zasady kooperacji. Wspólnie z klientem analizuję oferty banków, wskazuję najkorzystniejsze z nich, a następnie pomagam przejść przez całą procedurę uzyskania kredytu.

Oprócz standardowego doradztwa finansowego czy kredytowego – zajmuję się również profesjonalnym doradztwem leasingowym w Poznaniu. Dzięki podejmowanym działaniom, z łatwością zyskasz dostęp do wielu ofert leasingu pojazdów i z pewnością znajdę dla Ciebie wśród nich taką, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

W ramach doradztwa finansowego zbiorę dla Ciebie najkorzystniejsze oferty oraz przedstawię Ci ich zalety i wady. Z moją pomocą możesz liczyć na to, że leasing, w ramach którego weźmiesz auto np. do firmy, będzie najlepszą możliwą opcją.

Moje doradztwo i pomoc są dla Państwa zawsze bezpłatne i nie pociągają za sobą innych, dodatkowych kosztów.

Dlaczego warto postawić właśnie na moje usługi? Ponieważ jak już wspomniałam – posiadam wieloletnie doświadczenie w branży, a także wszelkie narzędzia oraz wiedzę jak ich używać, które umożliwiają mi zapewnienie moim klientom najwyższych standardów obsługi. Od samego początku mojej działalności dobro i zadowolenie osób, które zdecydują się na oferowane przeze mnie usługi, jest kwestią priorytetową. Z tego względu zgłaszając się do mnie po pomoc, możesz liczyć na indywidualne i fachowe podejście oraz profesjonalną realizację obowiązków.

Opinie osób, które zdecydowały się już skorzystać z moich propozycji, są bardzo pozytywne. Chwalą one moje umiejętności, podejście do pracy, tempo realizacji zleceń oraz atrakcyjne ceny współpracy. Jeśli zainteresowały Cię moje propozycje, to proszę o kontakt. W czasie rozmowy z chęcią udzielę odpowiedzi na wszelkie pytania związane z moim działaniami.

Pracujemy w oddziale w Poznaniu przy ul. Eurypidesa 30.

SERDECZNIE ZAPRASZAM I ZACHĘCAM DO WSPÓŁPRACY!