Leasing samochodów używanych Gniezno

Oferujemy leasing aut osobowych w Gnieźnie, jaki cieszy się sporym uznaniem na rynku. Działamy w branży już od wielu lat i doskonale wiemy, jak spełnić Twoje oczekiwania. Przekonaj się już teraz, że leasing aut używanych jest niezwykle korzystny i popularny. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. 

Leasing aut używanych Gniezno

Leasing samochodów używanych Gniezno to szereg korzyści dla Twojego przedsiębiorstwa. Przede wszystkim z naszą pomocą uzyskujesz większą płynność finansową, atrakcyjne rabaty na dane marki pojazdów, jak i niższe podatki. Wygodna karta paliwowa da Ci ogromny komfort, a proste i szybkie procedury pozwolą zaoszczędzić cenny czas. Nasza oferta jest przejrzysta i zrozumiała, a w razie wątpliwości służymy poradą na każdym etapie korzystania z usług. Ponadto, harmonogram spłaty leasingowych rat jest tworzony tak, aby spełnić Twoje możliwości i potrzeby Twojej firmy. Nie zapominaj o warunkach leasingu, jakimi są:

  • Okres leasingu, który wynosi do 84 miesięcy,
  • Wpłaty początkowe na poziomie 0% wartości przedmiotu,
  • Raty sezonowe, degresywne i równe,
  • Atrakcyjny pakiet ubezpieczeń,
  • Nieograniczona wartość przedmiotu,
  • Możliwość negocjacji warunków. 

Leasing samochodów używanych Gniezno – korzyści dla firmy

Leasing samochodów używanych w Gnieźnie ma wiele zalet, jakie warto docenić. Przede wszystkim jest równie korzystny, co leasing nowych pojazdów. Niskie raty wiążą się z tym, że nie musimy kupować leasingowanego pojazdu. Plusem są też uproszczone i sprawne procedury, które z pewnością Cię zadowolą. Dla każdej firmy istnieje możliwość obniżenia podatku, co uzyskasz dzięki ratom leasingowym. 

W tym wypadku skorzystasz z dodatkowych usług, jakie przyjmują postać auta zastępczego na czas naprawy, czy ubezpieczenia, jakie uchroni przed utratą wpłat w sytuacji kradzieży samochodu. Oferujemy również pakiet serwisowych usług, jakie dadzą Ci komfort każdego dnia. Leasing aut używanych jest taki sam, jak każdy inny. Nie jest raportowany do banku, dlatego nie dochodzi do zmniejszenia zdolności kredytowej odbiorcy. 

Oferujemy fachowy leasing aut używanych w Gnieźnie, gdzie każdy znajdzie to, czego potrzebuje. Ze swojej strony dokładamy wszelkich starań, aby sprostać wymogom każdego klienta. Cały czas poszerzamy ofertę i rozwijamy skrzydła, podążając za zmieniającymi się trendami rynkowymi. Skorzystaj z usług już dziś i przekonaj się, że wymarzone auto jest na wyciągnięcie ręki. Służymy pomocą i wsparciem podczas doboru pojazdu.