Leasing, Doradztwo leasingowe Piła

Jedną z głównych specjalizacji naszego biura finansowego jest świadczenie fachowych usług, które wykonuje nasz doradca leasingowy w Pile. Jego specjalizacją jest udzielanie wsparcia pilskim przedsiębiorcom w zakresie poszukiwania oraz porównywania ofert finansowania różnych pojazdów czy też urządzeń, maszyn i sprzętów. Leasing to bardzo dobre rozwiązanie, w ramach którego przedsiębiorca korzysta odpłatnie z własności innej firmy, a pod koniec umowy jest uprawniony do jej wykupienia na własność lub wymiany na nową.

Bogaty wybór ofert leasingowych

Nasza firma nie działa jako leasingodawca, tylko jako doradca leasingowy w Pile. Oznacza to, że nie oferujemy wsparcia finansowego, ale za to udzielamy fachowych porad w zakresie poszukiwania takiej pomocy. Posiadamy szerokie kontakty wśród lokalnych i ogólnopolskich leasingodawców, którzy oferują leasing różnych pojazdów, maszyn, sprzętu komputerowego, medycznego, przemysłowego, itp. Dzięki tak szerokiemu wyborowi potrafimy znaleźć wiele ofert dopasowanych do indywidualnych wymagań konkretnych przedsiębiorców. Co więcej, oferujemy fachowe porównanie tych ofert. Dzięki naszej pomocy bez problemu znajdziesz leasing, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Doradca leasingowy w Pile i jego profesjonalna oferta

Warto zaznaczyć, że oferujemy naszym klientom kompleksową obsługę w zakresie doradztwa leasingowego. Nie tylko poszukujemy korzystnych ofert, ale również dokonujemy ich porównania. Po podjęciu decyzji przez klienta zapewniamy mu wsparcie w zakresie załatwiania różnych formalności. Nie każdy posiada odpowiednią wiedzę i czas na załatwienie dość zagmatwanych spraw formalnych. Na szczęście pracownicy naszej firmy posiadają duże doświadczenie w tym zakresie i zapewniają przedsiębiorcy wsparcie. Oferujemy między innymi pomoc w wypełnieniu wniosku leasingowego i złożenie go w różnych instytucjach w imieniu klienta. Poza tym pomagamy mu na kolejnych etapach starania się o uzyskanie leasingu. Pomagamy więc w przygotowaniu i skompletowaniu oraz złożeniu dokumentów finansowych, dokumentacji związanej z prowadzoną działalnością oraz wszystkich innych dokumentów niezbędnych do przetworzenia wniosku i uzyskania pozytywnej decyzji leasingowej.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Jesteśmy godni polecenia ze względu na szeroką ofertę i fachową pomoc na każdym etapie starania się o leasing. Co więcej, nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje, które przekładają się na fachową obsługę dopasowaną do indywidualnych potrzeb przedsiębiorcy.