Leasing, Doradztwo leasingowe Gostyń

Czym zajmuje się doradca leasingowy?

Pracę na stanowisku doradcy leasingowego najlepiej można zobrazować poprzez porównanie do agenta ubezpieczeniowego. Nie każdy korzysta z leasingu, ale każdy posiada ubezpieczenie auta czy nieruchomości. Dzięki temu możesz ogólnie wiedzieć, czym zajmuje się osoba na powyższym stanowisku. 

W siedzibie naszego biura w Gostyniu doradzimy Ci jak skutecznie doprowadzić do realizacji zamierzoną inwestycję. Leasing to forma odpłatnego użytkowania przedmiotu umowy zawartej pomiędzy leasingobiorcą a leasingodawcą na określony czas. Firmy najczęściej korzystają z tej formy finansowania w przypadku samochodów oraz maszyn.

Kto i w jakiej sytuacji może skorzystać z usług naszych doradców leasingowych Gostyń?

Jako doradcy leasingowi Gostyń zajmujemy się sprzedażą usług finansowych dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Jeśli jesteś przedsiębiorcą, masz firmę – to trafiłeś pod dobry adres. 

Z naszych usług w sprawach leasingu najczęściej korzystają właściciele firm, dla których leasing jest wygodną formą korzystania z przedmiotu, będącego celem umowy. Przedsiębiorca nie musi jednorazowo ponosić wysokich kosztów zakupu auta czy maszyny. Są one rozbite w czasie w dogodnych ratach, z możliwością wykupu przedmiotu leasingu po zakończeniu umowy. Można leasingować używane bądź nowe urządzenia.

Wygodne warunki leasingu? Tylko u doradcy leasingowego Gostyń

Nasze biuro doradcze w sprawach leasingu to kwalifikowani specjaliści w swojej branży. Potrafimy umiejętnie dostosować warunki umowy do Twoich indywidualnych potrzeb i możliwości. Posiadamy wysokie kompetencje zawodowe i doświadczenie.

Kontakt z naszym doradcą leasingowym Gostyń to zawsze personalne podejście do sprawy. Tu w przyjaznych warunkach i miłej atmosferze uzyskasz niezbędne informacje odnośnie interesujących Cię warunków umowy leasingowej.

Jesteśmy fachowcami, którzy podejmują stałą współpracę z wieloma producentami pojazdów oraz  maszyn, a także z firmami posiadającymi używane urządzenia. Potrafimy rozmawiać i słuchać, dzięki czemu poczujesz się swobodnie i bez stresu uda Ci się razem z nami zrealizować wszystkie formalności.

Naszą misją stała się pomoc w doradzaniu w wąskiej niszy doradztwa leasingowego. Jesteśmy specjalistami, których doświadczenie i wiedza wynika z wielu pozytywnie rozpatrzonych wniosków oraz podpisanych umów. Każde Twoje pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi i jest  postrzegane przez nas jak wyzwanie. Jeśli po raz pierwszy jesteś naszym klientem, szybko się przekonasz, że działamy profesjonalnie i każdą sprawę doprowadzamy do końca. Dzięki temu Twoja firma może się rozwijać i zyskać nowe możliwości. Minimum Twojego wysiłku poparte naszym doświadczeniem to gwarancja sukcesu każdego przedsięwzięcia.